SK CZ
Harmasan

JEDNOVRSTVOVÝ PAPIER

SÓLO KOTÚČIK

1 vrstva / 400 útržkov / 50 m

Chystáš sa na záhradku alebo na poriadny výlet? Rád ti urobím spoločnosť! Nie som žiadny nespratník, hravo sa spracem všade. Spolu môžeme prejsť poriadne dlhú cestu – až päťdesiat metrov! Aj keď mám len jednu vrstvu, vôbec nie som povrchný, práve naopak, som poriadne hĺbavý. Tak čo povieš? Len ja a ty.

Harmasan SÓLO KOTÚČIK

DVOJVRSTVOVÝ PAPIER

SÓLO KOTÚČIK

2 vrstvy / 528 útržkov / 69 m

Vo dvojici sa to lepšie ťahá, preto aj my sme dvaja. Náš spoločný príbeh sa odvíja presne šesťdesiat deväť metrov. Sme si verní a sme nerozluční. Máme radi turistiku a cestovanie vôbec. Ale vieme byť aj poriadni domasedi. Užívame si posedenie pri sviečkach, ale tiež po sviečkovej.

Harmasan SÓLO KOTÚČIK

4 ks BALENIE

2 vrstvy / 182 útržkov / 20,5 m

Sme štyria kamoši v jednej domácnosti. Všetci dvojvrstvoví! Len obe vrstvy spolu sú pevné a silné. Aj sám Svätopluk by bol na nás hrdý. Vzorne sa staráme o domácnosť, nehádame sa, kto odvedie špinavú robotu. A keď treba fakt zamakať, zložíme sa… a ideme na to! Vo štvorici po stolici!

Harmasan 4 ks BALENIE

10 ks BALENIE

2 vrstvy / 182 útržkov / 20,5 m

Toaleťák z 10 ks balenia a jeho Rolka sa do seba zaľúbili. Šťastne žili v pevnom návine. Jedného dňa istý pán otvoril balenie a začal ich používať. Čoskoro odtrhol z Rolky posledný útržok. Rolka zostala sama a on ju vyhodil. A čo z toho plynie? Pánovi stále zostávalo ešte deväť kotúčikov!

Harmasan 10 ks BALENIE

24 ks BALENIE

2 vrstvy / 182 útržkov / 20,5 m

Je vás práve veľa? Nevadí, aj nás je dosť! Zabezpečíme podporu pri akejkoľvek udalosti či evente. A to poriadne dlho! Chystáte krstiny, narodeninovú párty alebo svadbu? Postaráme sa o všetko, od minútiek až po obloženú misu!

Harmasan 24 ks BALENIE

Táto stránka používa cookies. Viac informácií Súhlasím